Edward Umiński

Sabina Bicz

niezależny grafik kreatywny, od kilku lat stale wspomagający zespół Umiński Studio, specjalizuje się w projektowaniu okładek książek. Od niedawna Art Director w firmie Moc Media.
 

Jesteśmy niewielkim studiem o profilu graficznym, w naszych projektach dbamy o elegancję i różnorodność, na pierwszym miejscu stawiając potrzeby naszych klientów. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, bo ważna jest dla nas oryginalność i nieszablonowość. We współpracy z klientem stawiamy na szczerość, wzajemny szacunek i zaufanie.

Umiński Studio istnieje na rynku poligraficznym od 2004 roku. Mamy 15 lat doświadczenia i ciągle pogłębiamy naszą wiedzę i pole działania. 

Niedawno przenieśliśmy nasze studio z Krakowa do Bydgoszczy, gdzie pracujemy jako freelancerzy, najczęściej online. Oboje kończyliśmy uczelnie artystyczne - ZSP Bydgoszcz, ASP Warszawa.

grafik kreatywny, z sukcesem prowadzi własne studio graficzne. Projektant, specjalista DTP, ale także uznany malarz i rysownik.

Do końca 2017 roku związany był etatowo z krakowska drukarnią Know-How. Specjalizuje się w projektowaniu katalogów wystawienniczych, produktowych i albumów z przygotowaniem do druku.

Indywidualizm, elegancja, różnorodność.

KIM JESTEŚMY

 

 

© 2019 Umiński Studio SB | Wszelkie prawa zastrzeżone